GRZEJNIKI CO do pomieszczeń i łazienek

TERM-SYSTEM to polski producent i dystrybutor grzejników stalowych, aluminiowych i łazienkowych zarówno w kolorach białych (tradycyjnych) jak i kolorach z palety RAL.

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów grzejników aluminiowych i łazienkowych - kolorowych w bardzo przystępnych cenach. Sprawdź nas.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem grzejników, prosimy o przesłanie na nasz e-mail biuro @termsystem.com zapytania lub skorzystania z naszego formularza w zakładce KONTAKT. Oferujemy bardzo dogodne warunki zakupu oraz atrakcyjne możliwości dostawy bezpośrednio do klienta.

Dlaczego warto skorzystać z grzejników oferowany przez TERM-SYSTEM:

SZEROKI WYBÓR - szeroki wybór grzejników dostępnych w ciągu 24 godzin zarówno w kolorze białym, jak i innych z palety RAL

WSZECHSTRONNOŚĆ - w ofercie zarówno grzejniki stalowe, grzejniki aluminiowe żeberkowe oraz grzejniki łazienkowe a także możliwość montażu do nich grzałek elektrycznych.

DŁUGA GWARANCJA - oferowane grzejniki posiadają bardzo wysoka jakość potwierdzaną gwarancja wynoszącą nawet 15 lat.

SZEROKI ZAKRES WYBORU MOCY GRZEJNIKÓW - pozwala na dokładny dobór grzejnika do praktycznie każdego pomieszczenia.

SZYBKIE UZYSKIWANIE TEMPERATURY - niewielka ilość wody powoduje bardzo szybkie nagrzewanie się grzejnika i szybkie jego działanie.

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA JAKOŚĆ - zapewniona jest przez atestowaną stal i odpowiednie lakiery używaną do produkcji grzejników.