KOTŁY I PIECE C.O.

TERM-SYSTEM to polski producent i dystrybutor kotłów na paliwa stałe, pieców i kominków oraz kotłów gazowych, a także akcesoriów ułatwiających prawidłowe podłączenie i pracę wszystkich tych urządzeń.

Dlaczego warto zainstalować kocioł grzewczy oferowany przez TERM-SYSTEM:

STAŁOPALNOŚĆ - prawidłowo dobrany kocioł może pracować bezobsługowo nawet przez 24 godziny

WSZECHSTRONNOŚĆ - spalanie paliwa zastosowawczego i zastępczego zapewnia szeroki dostęp do praktycznie każdego paliwa stałego takiego jak: węgla, miału węglowego, mułu, flotu i drewna oraz innych paliw.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI - kotły są bardzo proste w obsłudze oraz w użytkowaniu.

SZEROKI ZAKRES WYBORU MOCY KOTŁA - pozwala na dokładny dobór kotła do praktycznie każdego domku jednorodzinnego a kompaktowe wymiary umożliwiają montaż w małych kotłowniach a nawet mieszkaniach

SZYBKIE UZYSKIWANIE TEMPERATURY - na niemal każdym paliwie powoduje, że kocioł idealnie nadaje się do montażu zarówno jako uzupełniające źródło ogrzewania jak i główne.

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA JAKOŚĆ - zapewniona jest przez atestowaną stal używaną do produkcji wymiennika oraz poprzez zastosowanie igelitowych i żeliwnych elementów, które zabezpieczają przed ewentualnym nagrzewaniem

ODPOWIEDNIO DŁUGA STAŁOPALNOŚĆ - zapewniona jest w zależności od stopnia izolacji budynku i czas spalania węgla może wynieść nawet 24 godziny.

IDEALNE PARAMETRY I WYJĄTKOWO NISKA CENA - kocioł dopasowany został do każdego rodzaju mieszkań i małych domków, ma wyjątkowe parametry techniczne oraz niezwykle przystępna cenę.

DO 60 MIESIĘCY GWARANCJI - 5 LAT - kocioł charakteryzuje się solidnym wykonaniem , poprawnością działania co potwierdzamy 5 letnim okresem gwarancyjnym.

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

forum termsystem