Kotły z podajnikiem

Kotły z podajnikiem paliwa TERM-SYSTEM, to polska konstrukcja kotła na paliwa stałe z palnikiem, o zakresie mocy od 15 do 300 kW.  Posiadają one wbudowany palnik retortowy, do którego podawane jest paliwo za pomocą podajnika.
Urządzenie jest oferowane w 3 wersjach, które są dostosowane do konkretnego rodzaju paliwa:

TERM-EKO PLUS – kocioł z wymiennikiem pionowym - półkowym o wysokiej sprawności, granulat węgla o grubości 32.1 – tzw. eko-groszku;
TERM EKO PLUS U – kocioł z wymiennikiem pionowym - półkowym o wysokiej sprawności, granulat węgla o grubości 32.1 – tzw. eko-groszku; kocioł ten posiada także możliwość pracy w przypadku awarii podajnika lub np. braku prądu. Posiada on dodatkowy ruszt do spalania węgla w sposób tradycyjny.
TERM-EKO MAX – kocioł z wymiennikiem poziomym - półkowym bardzo łatwy w obsłudze i czyszczeniu, granulat węgla o grubości 32.1 – tzw. eko-groszku;
TERM-EKO MAX U – kocioł z wymiennikiem poziomym - półkowym bardzo łatwy w obsłudze i czyszczeniu, granulat węgla o grubości 32.1 – tzw. eko-groszku; kocioł ten posiada także możliwość pracy w przypadku awarii podajnika lub np. braku prądu. Posiada on dodatkowy ruszt do spalania węgla w sposób tradycyjny.
TERM-EKO PELLET – granulat drzewny tzw. pellet;

 Więcej szczegółów niebawem.

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

forum termsystem