REGULATORY KOTŁÓW

  Firma TERM-SYSTEM zajmuje się produkcją, sprzedażą i usługami urządzeń wchodzących w skład szeroko rozumianej techniki grzewczej. W ofercie posiadamy także regulatory stosowane w urządzeniach grzewczych oraz wszelkie urządzenia z nimi współpracujące. 
Zaliczamy do nich między innymi:
  Regulator TERM PK-20 to sterownik przeznaczony do sterownia pompą obiegową centralnego ogrzewania. Urządzenie załącza pompę w zależności od ustawionej temperatury. Np. Jeżeli ustawimy temperaturę na 40 o C, to pompa przy tej temperaturze zacznie pracować. Natomiast kiedy temperatura spadnie poniżej zadanej pompa zostanie wyłączona. Sterownik wyposażony jest również w funkcje anty-stop, która co 10 dni załącza pompę na 5 minut. Zapobiega to zablokowaniu pompy przez osadzający się kamień.
 
Dane techniczne regulatora pompy TERM PK-20
 
Zakres regulacji temperatury 25o C - 85o C
Histereza  2o C
Napięcie zasilania 230V/50Hz +/- 10%
Pobór mocy 1 W
Temperatura otoczenia 0o C - 40o C
Błąd pomiaru +/- 1o C
Wyjście 230V/50Hz
Max. prąd obciążenia wyjścia 1 A

Sterowanie pompą CO

CENA STEROWNIKA:
    zobacz w naszym sklepie

na

www.sklep.termsystem.com

  Regulator TERM PK-22 steruje pompą obiegową instalacji centralnego ogrzewania i wentylatorem nadmuchowym (z regulacją obrotów). Posiada funkcję przedmuchu – powyżej temperatury zadanej wentylator załączany jest co pewien czas ( sterownik sam dostosowuje czas przedmuchu, jak również między przedmuchami – funkcja ekonomiczna) Posiada funkcję ustawiania pompy obiegowej instalacji centralnego ogrzewania. Gdy następuje wypalenie w kotle c.o. i temperatura nie wzrasta przez 25 minut następuje wyłączenie wentylatora nadmuchowego – funkcja oszczędnościowa.
 
Dane techniczne regulatora kotła TERM PK-22
 
Zakres regulacji temperatury 35o C - 85o C
Histereza  2o C
Napięcie zasilania 230V/50Hz +/- 10%
Pobór mocy 1 W
Temperatura otoczenia 0o C - 40o C
Błąd pomiaru +/- 1o C
Wyjście 230V/50Hz
Max. prąd obciążenia wyjścia 1 A

Sterowanie wentylatorem,
pompą CO

CENA STEROWNIKA:
    zobacz w naszym sklepie

na

www.sklep.termsystem.com

  Regulator TERM PK-23 w odróżnieniu od sterownika TERM-PK 22 steruje pompą obiegową instalacji centralnego ogrzewania, oraz pompą obiegową ciepłej wody użytkowej i wentylatorem nadmuchowym (z regulacją obrotów). Posiada funkcję przedmuchu – powyżej temperatury zadanej wentylator załączany jest co pewien czas ( sterownik sam dostosowuje czas przedmuchu, jak również między przedmuchami – funkcja ekonomiczna) Ustawienia pompy obiegowej instalacji centralnego ogrzewania są całkowicie niezależne od ustawień pompy ciepłej wody użytkowej – funkcja letnia. Gdy następuje wypalenie w kotle c.o. i temperatura nie wzrasta przez 25 minut następuje wyłączenie wentylatora nadmuchowego – funkcja oszczędnościowa
 
Dane techniczne regulatora kotła TERM PK-23
 
Zakres regulacji temperatury 35o C - 85o C
Histereza  2o C
Napięcie zasilania 230V/50Hz +/- 10%
Pobór mocy 1 W
Temperatura otoczenia 0o C - 40o C
Błąd pomiaru +/- 1o C
Wyjście 230V/50Hz
Max. prąd obciążenia wyjścia 1 A

Sterowanie wentylatorem,
pompą CO oraz pompą CWU

CENA STEROWNIKA:
    zobacz w naszym sklepie

na

www.sklep.termsystem.com

REGULATOR mikroprocesorowy typu STerm-37 jest przeznaczony pod zabudowę kotła. Pozwala to na estetyczne zabudowanie sterownika tak aby widoczna była tylko jego przednia część. Przeznaczony jest on do sterowania pompą obiegu wody, pompą ciepłej wody użytkowej, podajnikiem paliwa, nadmuchem (z możliwością regulacji obrotów). Sterownik posiada szereg zaawansowanych funkcji umożliwiających pełną kontrolę nad kotłem. Oprócz tych funkcji, regulator  ten ma możliwość podłączenia zewnętrznego alarmu sygnalizującego nieprawidłowe działanie kotła.

Kolejnym atutem nowej generacji sterownika naszej firmy jest automatyczna kontrola przekładni. Kiedy przekładnia zostanie zablokowana, sterownik załącza lewe obroty na kilka sekund, co zapobiega uszkodzeniu przekładni, oraz zabezpiecza silnik przed spaleniem. Menu sterownika może być skonfigurowane w różnych językach: angielskim, niemieckim, słowackim, czeskim. Obudowa sterownika jest wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na wysoką temperaturę.

CENA STEROWNIKA:
479 zł brutto (VAT 22%)

Montaż jest bardzo prosty - do każdego sterownika podłączane są przewody wszystkich silników i czujników, co oszczędza czas w trakcie montażu. Każdy sterownik jest wstępnie skonfigurowany do modelu i wielkości kotła, dzięki czemu nie trzeba zmieniać za każdym razem ustawień serwisowych. Urządzenie mikroprocesorowe typu ST-37 może być montowane z zastosowaniem różnych kolorowych wyświetlaczy ciekłokrystalicznych, oraz rozmaitych teł płyty czołowej np. uwzględniając kolor kotła i umieszczając logo naszego klienta.

Każda z wymienionych funkcji jest opcjonalna i dostępna na życzenie klienta.

Pogodowy regulator temperatury A-3000 EV

Regulator A-3000 EV jest urządzeniem przeznaczonym do pogodowej regulacji temperatury kotłów wodnych opalanych drewnem oraz węglem i miałem. Wysokość temperatury kotła utrzymywana jest na poziomie zadanym automatycznie przez regulator poprzez sterowanie prędkością obrotową wentylatora nadmuchowego. Wartość temperatury wody w obiegu CO jest automatycznie dobierana w zależności od zewnętrznych warunków atmosferycznych. W celu zapewnienia dokładniejszej regulacji temperatury ogrzewanych pomieszczeń regulator wyposażony został w układ korekcji charakterystyki pogodowej, który uwzględnia wartość temperatury w pomieszczeniu i odpowiednio steruje pompą i siłownikiem zaworu mieszającego obiegu CO.

   Regulator A-3000 EV jest urządzeniem przeznaczonym do pracy w układzie zawierającym:
współpracę z pompa obiegową c.o.;
współpracę z czujnikiem temp. pokojowej, temp. zewnętrznej oraz z czujnikiem zasilania c.o.;
modulacje obrotów wentylatora;
dopasowanie mocy kotła do aktualnie panujących warunków;
współpracę z systemem akumulacji ciepła;
współpracę z napędem zaworu mieszającego;
możliwość programowania obniżenia temperatury nocnej w pomieszczeniach oraz programowania tygodniowego;

UWAGA! 
Regulator nie może pracować tylko z czujnikiem temp. pokojowej (bez czujnika zewn. i zasilania). Nie jest on także przystosowany do współpracy z programowalnym termostatem pokojowym typu EUROSTER.

Rys. REGULATOR Z ZAMKNIĘTĄ POKRYWĄ

Rys. REGULATOR Z OTWARTĄ POKRYWĄ

 1. Zmiana rodzaju pracy
 2. Rozpalanie kotła
 3. Czyszczenie kotła
 4. Sygnalizacja sytuacji alarmowej
 5. Sygnalizacja wyczerpania paliwa
 6. Sygnalizacja programu rozpalania
 7. Sygnalizacja programu czyszczenia kotła
 8. Ustawianie temperatury dziennej
 9. Ustawianie temperatury nocnej
 1. W trakcie programowania przycisk służy do zakończenia programowania
 2. Zmiana programu grzania pomieszczeń
 3. Zmiana czasu i dnia tygodnia
 4. Test oraz cofanie
 5. Wybór charakterystyki grzania oraz kopiowanie
 6. Zwiększanie ustawionych wartości
 7. Zmniejszanie ustawionych wartości

 UWAGA!
Regulator fabrycznie jest przystosowany do pracy stałotemperaturowej (bez regulacji pogodowej). Aby uzyskać funkcję regulacji pogodowej, należy dokupić komplet czujników (pokojowy, zewnętrzny oraz zasilania c.o.) i napęd zaworu mieszającego czterodrożnego.

CENA STEROWNIKA (kompletnego):
793 zł brutto (VAT 22%) - przy zakupie powyżej 1 sztuki możliwoœć negocjacji ceny

Regulatory termostatyczne 

 - zobacz więcej -

Wpisz się do "KSIĘGI GOŚCI"   

- zapraszamy - 

Pytania do nas prosimy kierować telefonicznie, listownie na adres firmy lub elektronicznie na podany niżej adres.
Adres naszej skrzynki to:

 biuro@termsystem.com 

 Z A P R A S Z A M Y

 

(99kB)