Napędy i siłowniki

Siłowniki i napędy do zaworów mieszających TERM-SYSTEM typu V6054 to seria siłowników zaworów mieszających. W zależności od modelu napęd może być obsługiwany przez sterownik z wyjściem 3-punktowym SPDT lub 2 proporcjonalnego (0) - 10 V (wersja na zamówienie). Siłowniki wyposażone są w wyłączniki krańcowe.

Kąt obrotu jest elektrycznie ograniczony do 90 °. Dodatkowa regulacja i przełącznik pomocniczy można zamówić jako wyposażenie dodatkowe.Napęd może być zamontowany w dowolnym miejscu z wyjątkiem montażu pod zaworem.

Siłownik jest montowany bezpośrednio na osi zaworu specjalną śrubą. Śruba przeciwobrotowa utrzymuje siłownik we właściwej pozycji. Gdy trzeba, siłownik może być przystosowany do trybu ręcznego, obracając przycisk na pokrywie obudowy o kąt 90 ° w prawo, aby wyłączyć biegi. Napęd może być umieszczone w dowolnym miejscu poprzez przykręcenie śruby mocującej z przodu siłownika.

WYMIARY SIŁOWNIKA - NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO.

W naszej ofercie znajdziecie państwo także redukcje dopasowujące nasze napędy z innymi typami zaworów mieszających innych producentów.

Zdjęcia i rysunki siłowników i napędów.

ZOBACZ KATALOG SIŁOWNIKÓW

Czytany 2284 razy

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

forum termsystem