SZCZEGÓŁY ZAWORÓW MIESZAJĄCYCH CZTERODROGOWYCH

ZOBACZ KATALOG ZAW. MOSIĘŻNYCH!!!  

 - zobacz -

ZOBACZ KATALOG ZAW. ŻELIWNYCH!!!  

 - zobacz -

ZAWORY MIESZAJĄCE - TRÓJDROGOWE 

 - zobacz więcej -

Zawory czterodrogowe 

 - powrót -

Zawory mosiężne TERMO 4D gwintowane wewnętrznie

   Jego korpus wykonany jest z kutego mosiądzu, a końcówki zaopatrzone są w gwint wewnętrzny. Zasuwa obrotowa ułożona jest elastycznie w korpusie mieszacza i zapewnia jego większą szczelność.
Poniżej fotografia zaworu.
Termo 4D - to zawór mieszający znajdujący zastosowanie w domowych instalacjach centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Zawór ma zastosowanie jako mieszacz i jako rozdzielacz z możliwością kilku sposobów montażu i ustawień. Posiada bardzo dobrą charakterystykę regulacji. Funkcja jaką spełnia zależy od położenia zaworu w układzie. Zawór jest przystosowany do współpracy z napędem elektrycznym. Stosowane w wodnych instalacjach grzewczych i klimatyzacji; medium: woda, mieszanina woda-glikol do 50%. Nie zalecany w instalacjach ogrzewania podłogowego (patrz. zawór mieszający termostatyczny). Zawory posiadają podwójne uszczelnienie O-ring. Zawór mieszający może być montowany jako prawostronny lub lewostronny.   Występują o wymiarach średnicy nominalnej DN20 - 3/4", DN25 - 1" oraz DN32 - 1 1/4" lub 5/4".

  

Zawory żeliwne TERMO 4D gwintowane wewnętrznie

Jego korpus wykonany jest z żeliwa. Zawory mieszające TERMO 4D żeliwne posiadają grzyb obrotowy oraz przepływ w dwóch kierunkach tzn. na instalację oraz na powrót do źródła ciepła. Stosowane w wodnych instalacjach grzewczych i klimatyzacji; medium: woda, mieszanina woda-glikol do 50%. Nie zalecany w instalacjach ogrzewania podłogowego (patrz. zawór mieszający termostatyczny). Zawór jest przystosowany do współpracy z napędem elektrycznym. Zawory posiadają podwójne uszczelnienie O-ring. Zawory żeliwne posiadają praktycznie takie same funkcje jak zawory mosiężne.

Zawory żeliwne TERMO 4D - kołnierzowe

Zawór mieszający 4-dr o połączeniu kołnierzowym wykonany jest z żeliwa GG20, części wewnętrzne chromowane. Posiadają grzyb obrotowy i przepływ strugi zmieszanej w dwóch kierunkach tj. w kierunku instalacji oraz na powrót do źródła ciepła. Do wodnych instalacji grzewczych i klimatyzacji; medium: woda, mieszanina woda-glikol do 50%. Zawory posiadają podwójne uszczelnienie O-ring. Temp. medium: do 130 o C. Typ przyłącza: kołnierze wg DIN 2531.

Maksymalna średnica nominalna zaworów wynosi aż DN 200.

Zawory czterodrogowe 

 - powrót -

CENNIK URZĄDZEŃ

 - zobacz -

"Schematy podłaczeń"  zaworów 

 - zobacz więcej -

ZAWORY MIESZAJĄCE - TRÓJDROGOWE 

 - zobacz więcej -

Wpisz się do "KSIĘGI GOŚCI"   

- zapraszamy - 

Pytania do nas prosimy kierować telefonicznie, listownie na adres firmy lub elektronicznie na podany niżej adres.
Adres naszej skrzynki to:

 biuro@termsystem.com 

 Z A P R A S Z A M Y

(99kB)