Kotły z podajnikiem

Kotły z podajnikiem paliwa TERM-SYSTEM, to polska konstrukcja kotła na paliwa stałe z palnikiem, o zakresie mocy od 15 do 300 kW.  Posiadają one wbudowany palnik retortowy, do którego podawane jest paliwo za pomocą podajnika.
Urządzenie jest oferowane w 3 wersjach, które są dostosowane do konkretnego rodzaju paliwa:

 

TERM-EKO FEN – kocioł 5 klasy z wymiennikiem pionowym - półkowym z wkładem szamotowym o wysokiej sprawności do 95% na EKO-GROSZEK.
TERM-EKO MIX – kocioł 5 klasy z wymiennikiem poziomym - półkowym z wkładem szamotowym o wysokiej sprawności do 95% na EKO-GROSZEK.
TERM-BIO MIX – kocioł 5 klasy z wkładem szamotowym o wysokiej sprawności do 95% z samoczyszczącym palnikiem i zapalarką na PELLET.
TERM-EKO BOX – kocioł 5 klasy z wkładem szamotowym o wysokiej sprawności do 95% z samoczyszczącym palnikiem i zapalarką na PELLET w jednolitej zabudowie

 

GWARANCJA na kocioł : 60 miesięcy  (5 LAT)

TERM-EKO FEN to kocioł z palnikiem retortowym na eko-groszek. Kocioł posiada atest 5 klasy i bardzo wysoką sprawność sięgającą nawet 95%.

GWARANCJA na kocioł : 60 miesięcy  (5 LAT)

TERM-BIO MIX to kocioł na PELLET z samoczyszczącym palnikiem, automatyczną zapalarką i wysoką sprawnością sięgającą nawet 95%.

GWARANCJA na kocioł : 60 miesięcy  (5 LAT)

TERM-EKO BOX to zabudowany kocioł na PELLET z samoczyszczącym palnikiem, automatyczną zapalarką i wysoką sprawnością sięgającą nawet 95%.

GWARANCJA na kocioł : 60 miesięcy  (5 LAT)

Kotły z podajnikiem typu TERM EKO MIX G - to nowoczesny  kocioł spełniający wymogi klasy 5 i EcoDesign. Kocioł wyposażony jest w stalowy palnik przystosowany do spalania groszku, oraz sterownik ST 480 obsługujący 4 pompy, oraz siłownik zaworu mieszającego.

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

Schematy podłączeń